Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Wydrzno - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

545 000 zł150 m² 3 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:26 000 m²

Dom o powierzchni ok. 150 m , położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2600 m . Budynek jest ocieplony, z nowym dachem, dzięki czemu zapewnia niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

244 985 zł2 045 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki Grudziądz, ul. Warszawska numer działki: 65/10 o powierzchni 2045m2 (zaznaczona na czerwono) Teren przeznacza się na zabudowę rezydencjonalną zgodnie z mpzp -lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 800 m² 60,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale blisko wszelkich udogodnień? Działka z budynkiem po sklepie, możliwość adaptacji na budynek mieszkalny - pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

64 780 zł1 580 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę budowlaną o powierzchni 1580m2, która położona jest w miejscowości Okrągła Łąka w Gminie Sadlinki. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Gruta(Wydrzno + 14 km)

2 299 000 zł250 m² 9 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 212 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy, nowoczesny dom z widokiem na jezioro w miejscowości Gruta, okolice Grudziądza Zamieszkaj w miejscu, gdzie cisza ma swój rytm, a każdy poranek zaczyna się.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł48 m² 7,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Apartament 48M2 + garaż + działka rekreacyjna 5arów Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym stylu 3km od Kwidzyna - Mareza ul Osiedlowa. Po całkowitym remoncie. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł2 259 m² 69,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona