Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Wydrzno

Wydrzno, kujawsko-pomorskie

  • 545 000 zł
  • 150 m²
  • 3 633,33 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Szczepańsk...

Skontaktuj się

Dom Wydrzno

Wydrzno, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

545 000 zł

150 m²

3 633,33 zł/m²

Dom Wydrzno

Zaktualizowane: 15 maja 2026

545 000 zł 150 m² 3 633,33 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
26 000 m²
Miejsce postojowe:
wiata garażowa
Rok budowy:
1970

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

26 000 m²

Miejsce postojowe:

wiata garażowa

Rok budowy:

1970

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 545 000 zł (3 633,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 150 m², 5 pokoi (5 sypialni), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1970
  •   instalacje: stan dobry
  • Działka: 26 000 m²
  •   teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, pralka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, szambo; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: wiata garażowa (5 miejsc parkingowych)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nowa Posesja, zaktualizowane: 15.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom o powierzchni ok. 150 m², położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2600 m². Budynek jest ocieplony, z nowym dachem, dzięki czemu zapewnia niskie koszty utrzymania i komfort użytkowania przez cały rok.

W domu znajdują się dwie łazienki oraz dwie funkcjonalne kuchnie to idealne rozwiązanie dla większej rodziny, dwóch pokoleń lub osób, które chcą wydzielić niezależną część mieszkalną. (...)

Agent

Rafał Szczepański

884 842...

884 842 525

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Rafał Szczepański

884 842...

884 842 525

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.